Říjen 2008

CARODEJKY.BLOG.CZ

29. října 2008 v 9:45 | webmaster Martin |  News
Ahoj lidi! Mám dobrou náladu a vy? Chci vám jenom říct, že mám zcela nový blog o charmed a to na adrese www.carodejky.blog.cz !! Prosím vás všechny, navštivte ho. Tento blog pravěpodobně dál nebude aktivní. Tak ahoj a těším se na vaše návštěvy!!

Zamyšlení nad Vánocemi:)

28. října 2008 v 16:13 | webmaster Martin
Asi všichni je mají rádi. Naplňují nás radostnými dojmy a pocity. Vzbuzují v nás vzrušení a mnohdy euforii. Každý na nich má rád něco...Rodinná atmosféra, dárky, tradice a zvyky. Zrovna teď mám i já vánoční náladu...I ta patří k těm úžasným záležitostem. I zimní radovánky...koulování, sáňkování...:)...bobování a další:)...Cítíme v nich vůni vánočního cukroví vařícího se kakaa. Bílé vločky snášející se ze zachmuřeného nebe nám připomínají jejich nevinost a kouzlo...Přijdou za námi už za necelé 2 měsíce!!!

ČUS:D

28. října 2008 v 15:21 | webmaster Martin
Ahoj lidi, jak se máte? Já celkem good, ale nějak se nudim:D...ale zase chci, aby byly prázniny co nejdýl, ale nudim se, tak já nevim:D...No nic...napište jak se máte i vy. Zrovna si jdu prohlížet fotoalbum tak ahoj:)

Třetí série bude!!!

26. října 2008 v 22:14 | webmaster Martin
Premiérová třetí série opravdu bude! Vysílána bude zřejmě v březnu 2009. Naneštěstí se v nových 26 epizodách nesetkáme s Emmou(Claire Holt). Nová série má představovat skvělé nové podvodní efekty. Víc už vám neprozradím:)

H2o, stačí přidat vodu

26. října 2008 v 22:05 | webmaster Martin
H2o, stačí přidat vodu je australský seriál natočený pro děti a mládež. Celkový děj seriálu se odehrává na předměstí australského města a natáčí se na Gold Coast. Seriál byl původně vysílán na Network Ten a poté na australské verzi Disney Channel. Dnes je populární ve více než 100 zemích světa. Seriál vypráví a třech obyčejných holkách, které zjistí, že mají neobyčejnou moc. Cleo, Emma a Rikki. Právě ony se staly...mořskými panami!

Cleo je sladká a typická holka, která má ráda čokoládu a květiny. Přes mnohé problémy chodí s Lewisem a celkem jim to klape.

Emma je vždy naprosto přesná, skvěle upravená a holka, která miluje pořádek. S Emmou se setkáváme v prvních dvou sériích:)

Rikki je prostě ta nová. Neposlušná rebelka, která dělá všechno, co se jí zlíbí. CHodí se Zanem

Charlotte-od druhé série nová holka, která se ale pro holky stává velkou hrozbou...

Seriál si získal mnoho srdcí. Denně se s ním setkáváme na dětské stanici Jetix.

Rozšíření!

26. října 2008 v 21:49 | webmaster Martin |  News
Od této chvíle je tato stránka rozřířena o seriály, které veřejnost zajímají:D...

Obnova?:D

26. října 2008 v 20:10 | webmaster Martin
Čusííík! Jak se máte lidíííí? Já dobře...sledujete seriál H2o, stačí přidat vodu? Já jo, je to fakticky super, super seriál! Koukejte se na něj a nebudete litovat! Možná že o něm budu psát v dalších článcích! Tak ahoJ

2 roky

25. října 2008 v 17:08 | webmaster Martin |  News
Ahoj všichni:)...zdravím návštěvníky:)...přesto, že vás moc není, rozhodl jsem se, že něco málo napíšu. Takže, tento blog oslavil 13.10. své druhé nrozeniny. Všechno nejlepší:)...
Jinak jak se vám daří? Mně celkem dobře, s kamarádama asi budem natáčet nějakej film:D...sem na to zvědavej:D...